Telefon: +90 212 280 6676

Neler Yapıyoruz?

Strüktürel Silikon Cephe

Camın sadeliğini ve aseletini vurgulayan silikon cephe giydirme sisteminde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sistemi  üç noktadaki fitil emniyeti ile kesin bir sızdırmazlığı garanti etmektedir. Montajı kolay ve hızlı olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik kolaylığıyla müşterilerilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Argeton Cephe Kaplama

ARGETON Cephe Kaplama Panelleri, kilden ve koalenden yüksek teknoloji ile üretilmiş olup, donmaya ve atmosferik etkilere karşı yüksek dirençlidir ve panellerin tamamı geri dönüşümlüdür. Panellerde zamanla yağmur suyu ve atmosferik etkileşmelerden dolayı, herhangi bir kusma veya renk değişim söz konusu değildir. ARGETON Cephe Kaplama Panelleri 14 aynı standart renkte ve yüzey tekstüründe, cephe tasarımlarına sunulmaktadır.

Kompakt Laminant Cephe Kaplama

Reçine emme yeteneği olan absorbik nitelikteki kağıtların melamin formaldehit ve fenol formaldehit reçineleriyle emprenye edildikten sonra üretim çeşidine göre dizilerek sıcaklık ve basınç etkisiyle beraber preslenerek elde edilen yüzey kaplama malzemeleridir . Renk, desen, yüzey şekillerinde alternatif zenginliği; teknik, estetik, ekonomik olması, kullanımının kolaylığı ve hijyenikliğinin yanı sıra isteğe bağlı sınırsız tasarım ve görüntü sağlar.

Kompozit Levha Panel Giydirme

yüzü alüminyum levhalarla kaplı içi polietilen dolgulu kompoze levhalardır. Bir çok renk seçeneğinin yanısıra granit ve ahşap desen seçenekleriyle mimari estetiğe tamamlayıcı bir unsur olarak cephe kaplamalarında kullanılmaktadır.

Çatı Işıklık Sistemleri (Skylight)

Işıklık yani skylight uygulamaları özellikle aydınlanma problemi olan binalarda estetik çözüm üretmektedir. Bu sistemde ana taşıyıcı çelik kutu profillerle bunlara bağlanan alüminyum ışıklık profillerinin birleşmesiyle oluşmaktadır. Alüminyum profiller seçilen renge göre çeşitli kalınlıklarda ısı camların silikon ile yapıştırılmasıyla oluşmaktadır.

Kapaklı Giydirme Cephe

kapaklı giydirme cephe, alüminyum, çelik ve camın bir araya gelmesiyle yapılan dış cephe giydirme sistemidir. Görsellik ve ekonomik olması bakımından sık tercih edilen bu giydirme sisteminde yatay ve dikey çizgiler hakimdir. Klasik kapaklı giydirme cephe, çelik veya alüminyum ankrajlar ile betonarme döşeme ile birleşir.


Döner Kapılar

Döner kapılar giriş-çıkış yoğunluğunun yüksek olduğu binalarda insan trafiğini rahatlatmak için en çok tercih edilen kapı sistemlerinden biridir.

Kepenk Sistemleri

Her sektörde faaliyet gösteren işyerleri, garaj ve otopark girişlerinde güvenlik amaçlı uygulanan, bunun yanı sıra iyi bir izolasyon ve enerji tasarrufu sağlayan Otomatik Kepenk Sistemleri, uzaktan kumanda yardımı ile kolayca kontrol edilebilir özelliklerde üretimi yapılmaktadır. 

Alüminyum ve Cam Küpeşteler

  Binanızın merdiven, balkon vb. çeşitli yerlerin vazgeçilmezi olan korkuluk ve küpeşteler alüminyumun ve cam 'ın estetiğiyle buluşuyor.      Bol çeşitli seçeneklerle camlı veya camsız korkuluk ve küpeşte sistemlerimiz dayanıklı ve güvenliliğiyle merdiven ve balkonlarınızı süslemeyi bekliyor.

Güneş Kırıcılar

  Özel dizayn alüminyum güneş kırıcı profillerin projeye göre farklı tasarlanmaları mümkündür. Güneş kırıcılar projenize tamamlayıcı özellik katarak daha estetik ve daha çağdaş görünmesini sağlar. Cephelere kattığı ayrıcalıklı görünümüyle ve güneş kontrolünün gerekli olduğu bölümlerde işlevselliğiyle projelerinize  fayda sağlamaktadır.

Bina Giriş Saçakları

  Binaların girişini vurgulamak ve giriş önünü yağmurdan korumak amacıyla yapılan saçaklar çeşitli yapı elemanları kullanılarak uygulanmakta ve cephelere ferahlık ve estetik katmaktadır. Özellikle cam, kompozit  levha ve lama şeklindeki taşıyıcı alüminyumdan yapılan saçaklar günümüz yapılarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Transparan Cephe Kaplama

Yapıya mimari bir tasarım ve estetik bir görüntü kazandıran cephe sistemidir. Bu sistemde kaplama malzemesi olarak sadece şeffaf cam kullanılır. Böylece iç ve dış ortam arasındaki görülebilirlik oranı üst düzeye çıkmıştır.

© 2016. «Özcan Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.». Tüm hakları saklıdır.